Rally Vltava a Krumlov 2008 a aktuality z týmu


Omlouváme se návštěvníkům našich stránek, za neaktuálnost stránek. Bohužel v současné době dostává přednost chod mé firmy, která je hlavním sponzorem Venaracing teamu a příprava vozu a financí na opravu vozu porouchaného v Krumlově pro další účast posádky v podnicích rallye.

Proto jenom zkrátka: Historic Vltava rallye v Klatovech se mohla pochlubit vítězstvím našich barev ve třídě  B0/1000 ccm ze čtyřech odstartovaných vozů ve třídě a absolutně jsme obsadili 17 příčku v rámci Mistrovství Evropy ze 43 vozů.V rámci MČR jsme byli absolutně šestí.

Dalším startem naší posádky byla Rallye Český Krumlov. Zde bohužel na třetí rychlostní zkoušce praskla kliková hřídel a motor se poroučel po 16 bezproblémových závodech do "věčných lovišť".Dej mu pámbů lehký kovošrot. :-)
Po rozebrání jsme museli konstatovat totální destrukci vnitřku bloku a  jsme nuceni zadat ladiči výrobu nového motoru.Toto bude mít za následek neúčast naší posádky na Rallye Krkonoše, která byla v našem kalendáři plánována.

Dalším podnikem , kde bychom se chtěli zúčastnit je Rallye Okříšky. Vše bude záviset, zda se stihne připravit a zaběhnout nový agregát.


Zpět
© 2008 VENA RACING TEAM          created by www.mctech.cz