Pro sponzory


Vážení majitelé firem,manageři a všichni ostatní přátelé rallye sportu,

dovolujeme si Vám nabídnout možnost zajímavé prezentace Vaší firmy formou umístění reklamy firmy na na voze našeho teamu startujícího v Mistrovství České republiky v rallye historických automobilů.

Proč se prezentovat na historickém automobilu:

Po kategorii vozů WRC, která dnes již ze závodů v ČR mizí, je to divácky nejsledovanější kategorie vozů na našich tratích. Pro diváka nejsou již tolik zajímavé produkční vozy a soudobé vozy s jednou poháněnou nápravou, které jedou „jako po kolejích "bez efektivních kousků pro oko diváka" . Proto se vrací ke tratím rychlostních zkoušek na průjezd historiků, aby viděl vozy svého mládí a piloty snažící se udržet převážně zadní náhony vozů v řízeném smyku na trati.

Proč  Lada VFTS :

Vozy skupiny B, kam patří i náš vůz, bývaly v době své největší slávy ( 1984-88) nejsledovanější závodní automobily. Mnoho lidí si dodnes pamatuje jména jako Blahna, Pavlík, Lank a mnoho zahraničních hvězd. V tehdejší době tyto speciály zastiňovaly i Formuli 1. Mnohakoňová monstra Lancia Stratos, Peugeot 205 T16, Lancia 037, S4, Audi Quatro S1 a ve východním bloku Škoda 130 LR a Lada VFTS představovali na svou dobu maximální využití dostupných technologií a při svých průjezdech zvyšovaly tep všem přihlížejícím divákům.
Jedny z nejhezčích vozů startovního pole.
Nejobsazovanější kategorie na startu = atraktivní souboje na trati.
Mnoho lidí se na těchto vozech učilo řídit a vidět opět hezkého a rychlého „žigula"je pro ně velmi atraktivní.
Nejfotografovanější historické vozy na trati i v servisním parkovišti.


Naše nabídka pro prezentaci vaší firmy:

Reklama na závodním automobilu !!!

Reklama při závodech MČR Historických automobilů. MČR HA se koná v rámci MČR soudobých vozů. Sledovanost přibližně 50 000 diváků okolo trati, z každého závodu je vysíláno několik reportáží na ČT4 sport, reportáže v celostátních a regionálních novinách. Reportáže ze závodů ve specializovaných magazínech zabývajících se tuningem a automobilovou technikou. Fotografie a reportáže na internetu.

Zapůjčení závodního vozu na výstavy a prezentace sponzora.
Možnost umístění reklamy na přepravním vozidle Avia A 30 L Camp.
Umístění reklamního loga sponzora na našich internetových stránkách.
Možnost vyšití firemního loga na kombinézy posádky a teamového oblečení.

Reklama je založena na písemné smlouvě uzavřené mezi jezdcem a firmou. Zde jsou smluvně upřesněny podmínky pronájmu reklamních ploch na závodním a popřípadě i doprovodném voze rallye teamu.Na základě této smlouvy je vystavena faktura. Jsme plátci DPH. Naše IČO je 74341766. Živnostenský list je vystaven na činnost Reklama a marketing.

Pokud by Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte prosím jezdce, Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se závodní techniky a možnosti prezentace v tomto velmi atraktivním sportu.


Zpět
© 2008 VENA RACING TEAM          created by www.mctech.cz