Výsledky

11.4.2016
Konečně se povedlo zktualizovat složku s fotografiemi ze sezóny 2015. Sezóna 2015 dopadla výsledkově velmi dobře a to i přes vážné technické problémy se závodním vozem. Celkově jsme obsadili absolutně 4 místo v MČR Historických automobilů a vyhráli třídu E6.
Rally Vltava a Krumlov 2008 a aktuality z týmu
Omlouváme se návštěvníkům našich stránek, za neaktuálnost stránek. Bohužel v současné době dostává přednost chod mé firmy, která je hlavním sponzorem Venaracing teamu a příprava vozu a financí na opravu vozu porouchaného v Krumlově pro další účast posádky v podnicích rallye.
Sezóna 2007
Letošní sezóna pro nás skončila druhým místem v MČR HA.Chtěli jsme bojovat o první místo v konečném pořadí, ale zabránilo tomu zrušení posledního podniku v Hradci Králové.V současné době je již závodní vůz podrobován repasi a připravován na příští rok. Jsou připravovány zprávy pro sponzory a tisknou se plakáty. Momentálně nemůžeme říci, kde příští rok pojedeme, jelikož kalendář je stále neznámý a nevíme ani kolik financí se nám podaří zajistit pro příští závodní sezónu.Určitě se v teamu  představí nový spolujezdec.Zatím prozradíme pouze, že je také Václav, takže v teamu již budeme čtyři.
Pokusíme se zajistit rychlejší aktualizaci stránek a také podrobnější zprávy z teamu, jelikož v posledních měsících tato aktualizace vázla z časového zaneprázdnění webamatéra.Také bychom rádi doplnili fotogalerii a přidali i video z našeho výletu do zahrady v Pelhřimově.
Rally Vyškov a Pošumavský pohár 2007
Vyškov na začátku září se nesl ve vítězství našich barev.Na Pošumavském poháru v Kramolíně jsme byli druzí ve třídě, ale vše jsme si vynahradili ve Švihově , kde opět zavlály naše vlajky na stupínku nejvyšším.Celkově jsme obsadili druhé místo ve třídě H2 do 1000 kubíků v konečném hodnocení PPHR.
Rallye Pelhřimov 2007
Na start jedné z nejtěžších soutěží na naší rally scéně jsem se postavil po boku Pavla Bašty, kterého jsem si zapůjčil z pražské posádky Bělohradský-Bašta. Spolupráce s ním byla na velmi dobré úrovni a proto i start do závodu vypadal slibně.
Rally Agropa Pačejov 2007
V polovině července jsme se postavili na start téměř domácí soutěž Rallye Agropa Pačejov centrem soutěže v Horažďovicích a servisním areálem v Sušici v bývalých kasárnách. Agropa rallye se započítávala do K4 poháru a MČR ve sprintrallye.
Historic Vltava rallye 2007
Na domácí soutěž Historic Vltava rally jsme se připravovali velmi pečlivě.Vzhledem k v médiích předem avizovanému útoku na čelo třídy B0, ve které startujeme, jsme důkladně zkontrolovali vozidlo a také velmi pečlivě připravili rozpis rychlostních zkoušek.
Pošumavský pohár historic rallye 2007
Po více jak roční pauze jsme se opět postavili na trať rychlostních zkoušek.Pro návrat do automobilových soutěží byl vybrán domácí podnik Rallye Švihov a Rallye Starý Smolivec, které byli započítávány do Pošumavského poháru historic rallye a také do Volného poháru.
Podbrdská rally 2005
Dvanáctého listopadu zavítala naše posádka do malé vesnice Sedliště u Nepomuku,aby zde odstartovala do pátého ročníku IC West historic podbrdské rallye.Tato soutěž byla součástí Českomoravského poháru rallye .Jelikož jsme letos v závodech tohoto poháru nestartovali,byl pro nás tento podnik pouze pěkným svezením bez nároků na umístění v celkovém hodnocení poháru.
Labská rally 2005
Posledním závodem v rámci Mistrovství České republiky v rallye historických automobilů ,na kterém se naše posádka letos představila byla ve dnech 7.-8.10 2005 Labská Trotina rallye s centrem v Žamberku.
Historic Vltava Rallye 2005
Poslední den měsíce září byl pro naši posádku startem do znovu uspořádané HISTORIC VLTAVA RALLYE.Na tuto soutěž jsme se pilně připravovali,zvláště náš závodní vůz prošel repasí a také byly provedeny úpravy podvozku.Po nevydařeném Pačejově jsme chtěli soutěž dokončit a také získat co nejvíce bodů do MČR.Soutěž s centrem v Klatovech byla vedena po tratích na kterých se v únoru prohánějí soudobé automobily při Rallye Šumava.Malou výhodou pro nás byla znalost rychlostních zkoušek,protože se nacházely v těsné blízkosti našich domovů.
Rally Agropa Pačejov
Na sobotu 30.července 2005 bylo opět po roce naplánováno do okolí města Horažďovic kvílení pneumatik a vůně spáleného benzínu.Právě zde se odehrála další bitva Mistrovství České republiky v jednodenních rallye.A protože v rámci tohoto seriálu se koná i MČR historických automobilů ,nemohla zde naše posádka chybět.
Rally Úslava Blovice
16.července 2005 jsme se postavili po dvouměsíční pauze na start Rally Úslava, která se konala v okolí města Blovic. Vzhledem k tomu,že do místa konání je to od nás třicet kilometrů , očekávali jsme u trati návštěvu našich přátel a partnerů,a proto se naše posádka chtěla podat co nejlepší výkon.Na start se v naším třídě postavili pouze tři posádky.I přes malou účast to však slibovalo velké souboje. Závod pro nás začal velmi dobře a po první rychlostní zkoušce vedeme třídu o čtyři vteřiny.
Autonova rally Tišnov
12. května 2005 jsme dorazili do moravského městečka Tišnov ležícího asi patnáct kilometrů od Brna.Zde se konal další rallysprint, jehož součástí je i MČR historických automobilů.
II. Rallye Pelhřimov
Dne 15.dubna 2005 se naše posádka poprvé představila v Mistrovství České republiky historických automobilů.I přes naše zkušenosti z pohárových závodů jsme měli obavy,zda budeme schopni držet krok s posádkami této nejvyšší soutěže.